Kontakt ze mną

Osoby zainteresowane moimi wyrobami lub innymi zleceniami mogą się ze mną kontaktować przez Internet: jaxos222@gmail.com

poniedziałek, 16 stycznia 2012

Torby na zakupy


Ponieważ nagromadziło mi się wiele rzeczy robionych na drutach i szytych, postanowiłam niektóre z nich sprzedawać. Przygotowuję dużą ofertę na etsy.com, ale póki co zrobię promocyjną sprzedaż na swojej stronie w Galerii prac. Zdecydowana większość rzeczy - to recykling. Torby szyję z materiałów kupowanych w secondhandach lub sklepach vintage w Polsce i Szwecji. Filc na mitenki, getry, poncza i bolerka pochodzi ze wełnianych i kaszmirowych swetrów z różnych stron świata, ale wszystkie są w bardzo dobrym stanie, własnoręcznie przeze mnie filcowane i potem używane do różnych projektów.   
Na początek kilka toreb w promocyjnych cenach:

1. Bardzo fajna torebka nie tylko na zakupy, ale np. do szkoły czy na krótki wyjazd.
 Nadruk za pomocą papieru transferowego ze starej reklamy francuskiej. Na górze własnoręcznie farbowana czerwona koronka. Do tego ozdoba z kwiatka z czerwonego błyszczącego materiału, a w środku fajny, stary guzik w kształcie kwiatka.
Wymiary: wysokość - 40 cm, szerokość - 32 cm, długość rączek - 50 cm. Cena - 34 zł

2. Dużą torba na zakupy lub wyjazd, z grubego płótna w groszki połączonego z płótnem w kratkę.Jako ozdoba zrobiony własnoręcznie kwiatek. 
Wymiary: szerokość -  41 cm, wysokość - 45 cm, długość rączek - ok. 40 cm.  Cena -  32 zł


3. Mniejsza torba w groszki. Też ozdobiona kwiatkiem i kokardą, bez podszewki, bez zapięcia. Do codziennego noszenia. Bardzo fajna dla dziewczyn i starszych pań także.
Wymiary: szerokość na górze - 31 cm, szerokość na dole - 40 cm. wysokość - 34 cm, długość rączek - ok. 60 cm. Cena - 38 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz