Kontakt ze mną

Osoby zainteresowane moimi wyrobami lub innymi zleceniami mogą się ze mną kontaktować przez Internet: jaxos222@gmail.com

niedziela, 10 lipca 2011

Pomóżcie!!!!!

Dziewczyny, błagam o pomoc... Na stronach moich blogów nagle znikli wszyscy obserwatorzy i nie mogę w żaden sposób "przywrócić" ich na strony. W ustawieniach figurują, ale nie wyświetlają się na blogach. Może ktoś miał podobny problem??? Czekam niecierpliwie na pomoc. Z góry dzięki za poświęcenie czasu.

7 komentarzy:

 1. Mam dokładnie to samo i też nie mogę sobie z tym poradzić. Nie widzę też kto obserwuje inne blogi. Może ktoś się zna i dopomoże. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki. Najgorsze jest to, że na bloggerze nie ma żadnej możliwości kontaktu z administratorem. No nic, czekajmy, może ktoś nam pomoże. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. a z jakiej przeglądarki korzystacie dziewczyny? ja miałam takie kłopoty jak korzystałam z explorera i dodatkowo nie mogłam nic komentować bo byłam niezalogowana niby ale teraz korzystam z chroma i jest ok ;)
  może to pomoże? jak nie to dajcie znać jeszcze pomyślę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. hm, nie wiem dlaczego nie pojawił się mój poprzedni komentarz - nieprzyzwoity był? ;)
  Dziewczyny, nie przejmujcie się. Blogger po prostu tak czasem ma, jak Facebook ostatnio. Też miałam ten problem (a korzystam z Chrome'a i z Mozilli) - problem sam znika, potem znowu się pojawia, znika, pojawia i w końcu ustaje. Przechodzi sam, jak katar.
  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ok, dzięki. Korzystam z Firefoksa, ale nie sądzę, że przyczyną jest przeglądarka. Myślę, że to jakieś błędy w samym bloggerze. Tak samo jak korekta w tekście: raz działa, raz nie i nie zależy to wcale od pogody, hi hi hi.
  Zastanawiam się, czy się nie przenieść na wordpress???
  Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na samodysycplinę bloggera.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sprawdziłam IE, ale nie działa, czyli to nie przeglądarka. W IE z kolei nie wchodzą w ogóle komentarze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam Was raz jeszcze,
  Nagle, bez żadnego wyjaśnienia, moi kochani Obserwatorzy wrócili na swoje stare miejsce na mojej stronie. Dzięki, że nadal jesteście ze mną!

  OdpowiedzUsuń